Zadzwoń po specjalistę

Pomiary elektryczne - kontakt
 • Fachowiec dostępny "od ręki"
 • Jesteśmy mobilni
 • Nasi klienci mówią, że mamy bardzo dobry stosunek ceny do jakości

Skontaktuj się z naszym specjalistą już teraz:

pomiary-elektryczne@4karo.pl

Zadzwoń: 326 007 962

Jesteś tutaj: Usługi elektryczne Elektryk Śląsk Elektryk Częstochowa

Elektryk Częstochowa

Solidny elektyk w Częstochowie

Dobry elektryk Częstochowa do Twojej dyspozycji 24/7

Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i do firm i instytucji, które posiadają nieruchomości. Współpracujemy z dużymi oraz małymi firmami budowlanymi, których usługi wspomagamyzdobytą wiedzą i naszym doświadczeniem. Zaufało nam już wiele firm jak i niezliczona ilość klientów indywidualnych. Nasze urządzenia i instalacje wydajnie funkcjonują w przemyśle fabrycznym jak i w infrastrukturze miejskiej i publicznej. Montujemy instalacje elektryczne w nowych budynkach i konserwujemy lub tworzymy nowe instalacje czy jej części w starszych domach. Pojawiamy się do awarii, remontu oraz na budowę. W nagłych problemach zgarniamy zlecenia nawet w nocy. Dla nas bezpieczeństwo naszych klientów jest najważniejsze.

Nasza praca jest dla nas pasją a nasze usługi powstały w odpowiedzi na realne potrzeby.

Solidny elektyk w Częstochowie

Co oferujemy

Usługa elektryk Częstochowa powstała z myślą o instytucjach jak i osobach prywatnych, którzy w momencie wyniknięcia awarii elektrycznych nie mają doświadczenia, urządzeń i umiejętności aby usunąć niewygodny problem. Elektryk Częstochowa jest do dyspozycji 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.
U nas znajdziesz:

 • remonty instalacji elektrycznych w budynku
 • modernizacja instalacji elektrycznych oraz oświetleniowych,
 • wymiana oświetlenia lub lamp
 • naprawa gniazd
 • wymiana bezpieczników
 • naprawa włączników/wyłączników
 • montaż instalacji odgromowych
 • remont instalacji przepięciowych
 • naprawa rozetki
 • błyskawiczna naprawa awarii elektrycznej

Działamy w Częstochowie jak i na całym Śląsku. Zdarza się, że podejmujemy się zleceń z większych odległości. Skontaktuj się z nami jeśli chcesz poznać konkrety oferty lub cennik usług elektryka.
326-007-962

Solidny elektyk w Częstochowie

Dlaczego warto wybrać nasza firmę?

Zatrudniani przez nas specjaliści zajmują się wszystkimi zleceniami, związanymi z instalacjami elektrycznymi, odgromowymi, przepięciowymi, domofonowymi, wideodomofonowymi, alarmowymi, komputerowymi oraz innymi. Montujemy instalacje alarmowe renomowanych firm oraz systemy monitorowania. Głównym naszym celem jest zdobycie zaufania klientów jako solidny oraz przyjazna firma. Obsługa klienta i szeroki zakres oferty wyróżnia nas od firm o podobnym profilu.

Zdobyte przez nas doświadczenie zrobiło z nas fachowców, którzy swoje umiejętności i fachową wiedzę są w stanie wykorzystać wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z instalacjami elektrycznymi. Cechuje nas nie tylko fach w ręku, mamy również wszelkie uprawnienia, pozwalające nam na roboty przy instalacjach elektrycznych. Posiadamy wszystkie potrzebne certyfikaty, pracujemy z najlepszymi markami osprzętu elektrycznego w Częstochowie, co pozwala nam zapewnić by klient był zadowolony jednocześnie z ceny oraz jakości.

Skontaktuj się telefonicznie
326-007-962

Specjalizujemy się w wykonywaniu usług mających zakres regularnych oraz odbiorczych pomiarach oraz przeglądów całych instalcji elektrycznych. Oferujemy fachowe usługi elektryka przy montażu instalacji elektrycznych. Prowadzimy także kursy na uprawnienia SEP w całym woj. śląskim

biuro@4karo.pl
Głowackiego 5, 41-200 Sosnowiec

Fachowcy:

Na skróty