Zadzwoń po specjalistę

Pomiary elektryczne - kontakt
 • Fachowiec dostępny "od ręki"
 • Jesteśmy mobilni
 • Nasi klienci mówią, że mamy bardzo dobry stosunek ceny do jakości

Skontaktuj się z naszym specjalistą już teraz:

pomiary-elektryczne@4karo.pl

Zadzwoń: 326 007 962

Jesteś tutaj: Usługi elektryczne Elektryk Śląsk

Elektryk Śląsk

Elektryk w Katowicach - w konkurencyjnej cenie

Potrzebujesz pomocy elektryka w Katowicach?

Nasze usługi stworzone są tak samo do osób prywatnych, jak i do firm lub instytucji, które są właścicielami nieruchomości. Współpracujemy z różnymi firmami o profilu budowlanym wspomagając ich działalnośćnaszą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Zaufało nam już wiele firm jak i ogrom klientów indywidualnych. Nasze narzędzia a przede wszystkim instalacje bezbłędnie działają w przemyśle fabrycznym, w infrastrukturze miejskiej i publicznej. Naprawiamy instalacje elektryczne w nowych budynkach i konserwujemy lub tworzymy nowe instalacje lub jej składowe w starych domach. Przyjeżdżamy do awarii, remontu i na budowę. W przypadku nagłej awarii przyjmujemy zlecenia nawet w nocy. Dla nas bezpieczeństwo naszych klientów jest na najwyższym miejscu.

Nasza praca jest dla nas pasją a nasze usługi powstały w odpowiedzi na realne potrzeby.

Elektryk w Katowicach - w konkurencyjnej cenie

Elektryk Katowice - cena

Działalność elektryk 24h powstała dla firm jak i osób prywatnych, którzy w przypadku wystąpienia awarii elektrycznych nie posiadają wiedzy, niezbędnych urządzeń i możliwości by naprawić niewygodny problem. Nasze Pogotowie Elektryczne Katowice funkcjonuje w ciągu całego tygodnia przez 24h na dobę.
Znajdziesz u nas:

 • naprawa instalacji elektrycznych w domu
 • modernizacja instalacji oświetleniowych,
 • wymiana lamp
 • naprawa gniazdek
 • wymiana bezpieczników
 • naprawa wyłączników
 • remont instalacji odgromowych
 • montaż instalacji przepięciowych
 • naprawa rozetki
 • ekspresowa naprawa awarii elektrycznej

Teren naszego zasięgu to przede wszystkim Katowice, cały Śląsk a nawet cała Polska. Czasami podejmujemy się zleceń z większych odległości. Napisz do nas a rozwiejemy Twoje wątpliwości.
326007962

Elektryk w Katowicach - w konkurencyjnej cenie

Elektryk Katowice podejmie się każdego zlecenia

Zatrudniani przez nas specjaliści zajmują się wszelkimi zleceniami, związanymi z instalacjami elektrycznymi, odgromowymi, przepięciowymi, domofonowymi, wideodomofonowymi, komputerowymi, alarmowymi oraz wiele więcej. Montujemy instalacje alarmowe sprawdzonych firm oraz systemy monitoringu. Naszym celem jest zdobycie uznania klientów jako solidny i przyjazna firma. Kontakt z klientem oraz szeroka oferta wyróżnia nas pośród firm o tym samym profilu.

Uzyskane przez nas doświadczenie zrobiło z nas specjalistów, którzy swoje umiejętności i fachową wiedzę mogą wykorzystać w problemach, gdzie mamy do czynienia z instalacjami elektrycznymi. Jesteśmy nie tylko wykształconymi doświadczonymi elektrykami, posiadamy też zaawansowane uprawnienia, dające pozwolenie na pracowanie przy instalacjach elektrycznych. Mamy wszystkie wymagane dokumenty, współpracujemy z sprawdzonymi dostawcami sprzętu elektrycznego w Katowicach, co pozwala nam zapewnić by klient był zadowolony z ceny oraz jakości.

Skontaktuj się telefonicznie
326-007-962

Specjalizujemy się w wykonywaniu usług mających zakres regularnych oraz odbiorczych pomiarach oraz przeglądów całych instalcji elektrycznych. Oferujemy fachowe usługi elektryka przy montażu instalacji elektrycznych. Prowadzimy także kursy na uprawnienia SEP w całym woj. śląskim

biuro@4karo.pl
Głowackiego 5, 41-200 Sosnowiec

Fachowcy:

Na skróty