Zadzwoń po specjalistę

Pomiary elektryczne - kontakt
 • Fachowiec dostępny "od ręki"
 • Jesteśmy mobilni
 • Nasi klienci mówią, że mamy bardzo dobry stosunek ceny do jakości

Skontaktuj się z naszym specjalistą już teraz:

pomiary-elektryczne@4karo.pl

Zadzwoń: 326 007 962

Jesteś tutaj: Usługi elektryczne Elektryk Śląsk Elektryk Sosnowiec

Elektryk Sosnowiec

Tani elektyk Sosnowiec

Dobry elektryk Sosnowiec w stałym kontakcie 24h na dobę, 7 dni w tygodniu

Nasze usługi skierowane są tak samo do osób prywatnych, jak i do firm lub instytucji, które są właścicielami, zarządcami nieruchomości. Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi wspomagając ich usługicenną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Skorzystało z naszych usług już wiele firm oraz setki klientów indywidualnych. Nasze narzędzia a przede wszystkim instalacje bezawaryjnie pracują w przemyśle ciężkim, chemicznym, w infrastrukturze miejskiej i publicznej. Montujemy instalacje elektryczne w nowych budynkach, remontujemy lub wymieniamy instalacje czy jej elementy w starszych budynkach. Dojażdżamy do awarii, remontu i na budowę. W nagłych problemach bierzemy zlecenia nawet w nocy. Dla nas bezpieczeństwo klientów jest priorytetem.

Wykonywana przez nas praca zawsze związana jest z naszymi pasjami a nasze usługi są odpowiedzią na realne potrzeby.

Tani elektyk Sosnowiec

Co oferuje nasza firma

Działalność elektryk 24h powstała z myślą o instytucjach i osobach fizycznych, którzy w przypadku wyniknięcia awarii elektrycznych nie posiadają wiedzy, sprzętu i możliwości aby naprawić niewygodny problem. Nasze Pogotowie Elektryczne Sosnowiec wykonuje zlecenia cały tydzień przez 24h.
Zapewniamy:

 • wymiana oraz remonty instalacji elektrycznych
 • modernizacja instalacji oświetleniowych,
 • wymiana oświetlenia a także lamp
 • wymiana gniazd
 • wymiana bezpieczników
 • wymiana włączników
 • wymiana instalacji odgromowych
 • remont instalacji przepięciowych
 • naprawa rozetki
 • fachowa naprawa awarii elektrycznej

Podejmujemy się prac w Sosnowcu jak i w całym województwie śląskim. Czasami wykonujemy zlecenia z większych odległości. Daj nam znać jeśli chcesz otrzymać szczegóły oferty lub cennik elektryka.
326007962

Tani elektyk Sosnowiec

Dlaczego warto wybrać nasza firmę?

Nasza firma zajmuje się wszystkimi zleceniami, związanymi z instalacjami elektrycznymi, przepięciowymi, odgromowymi, domofonowymi, wideodomofonowymi, komputerowymi, alarmowymi i innymi. Projektujemy instalacje alarmowe uznanych firm oraz systemy monitoringu. Naszym celem jest zaskarbienie sobie uznania klientów jako solidny i dojrzały partner. Kontakt z klientem oraz wielotorowość działań wyróżnia nas wsród firm o tym samym profilu.

Nasze doświadczenie zrobiło z nas fachowców, którzy swoje umiejętności i fachową wiedzę potrafią wykorzystać w problemach, gdzie mamy do czynienia z instalacjami elektrycznymi. Jesteśmy nie tylko wykształconymi doświadczonymi elektrykami, mamy przedewszystkim wszelkie uprawnienia, dające prawo na roboty przy instalacjach elektrycznych. Posiadamy najnowsze narzędzia, współpracujemy z sprawdzonymi dostawcami sprzętu elektrycznego w Sosnowcu, co pozwala nam zapewnić by klient był zadowolony z jakości jak i ceny.

Skontaktuj się telefonicznie
326-007-962

Specjalizujemy się w wykonywaniu usług mających zakres regularnych oraz odbiorczych pomiarach oraz przeglądów całych instalcji elektrycznych. Oferujemy fachowe usługi elektryka przy montażu instalacji elektrycznych. Prowadzimy także kursy na uprawnienia SEP w całym woj. śląskim

biuro@4karo.pl
Głowackiego 5, 41-200 Sosnowiec

Fachowcy:

Na skróty