Zadzwoń po specjalistę

Pomiary elektryczne - kontakt
  • Fachowiec dostępny "od ręki"
  • Jesteśmy mobilni
  • Nasi klienci mówią, że mamy bardzo dobry stosunek ceny do jakości

Skontaktuj się z naszym specjalistą już teraz:

pomiary-elektryczne@4karo.pl

Zadzwoń: 326 007 962

Jesteś tutaj: Usługi elektryczne Pomiary elektryczne Pomiary elektryczne Jastrzębie-Zdrój

Pomiary elektryczne Jastrzębie-Zdrój

Dokładne badania elektryczne w Jastrzębim-Zdroju

Pomiary instalacji elektrycznej w atrakcyjnej cenie

Specjalizujemy się w realizowaniu usług mających zakres systematycznych i odbiorczych pomiarach oraz przeglądów instalacji elektrycznych. Świadczymy także usługi zawodowego elektryka. Przeprowadzanie regularnych pomiarów instalacji elektrycznej umożliwia jej poprawne funkcjonowanie oraz bezpieczeństwo dla osób jak i innych stworzeń znajdujących się w budynku. W celu prewencji nagłym sytuacjom, należy dokonywać okresowych pomiarów instalacji elektrycznej w celu oceny jej stanu jeszcze przed wystąpieniem nieprawidłowości w jej działaniu. Regularnie, na ogromną skalę organizujemy także pozostałe prace energetyczne, w tym badania elektryczne (np. analiza ochrony przeciwporażeniowej, pomiar natężenia prądu, badanie ilości zużywanej energii. Prowadzimy również analizy okresowe oraz odbiory sieci energetycznych oraz sprzętu.

Dokładne badania elektryczne w Jastrzębim-Zdroju

Pomiary elektryczne Jastrzębie-Zdrój - oferta

  • badanie oporu izolacji przewodów elektrycznych oraz kabli
  • pomiar skuteczności ochrony przeciwporażeniowej
  • pomiary oporu uziomu roboczego elektryki
  • badanie rezystancji uziomu instalacji odgromowej
  • oględziny ciągłości obwodów odgromowych
  • pomiary instalacji elektrycznej i odgromowej
  • kursy pomiary elektryczne

Działamy w Jastrzębim-Zdroju jak i w całym województwie śląskim. Zdarza się, że podejmujemy się zleceń z większych odległości. Napisz do nas a Odpowiemy na wszystkie pytania.
326007962

Dokładne badania elektryczne w Jastrzębim-Zdroju

Usługi fachowego elektryka oraz wiele więcej

Nasza oferta zawiera również systemy niskoprądowe, wśród których wymienić można wiele systemów o szerokim przeznaczeniu, tj.: instalacje zabezpieczające przed włamaniem, system umożliwiająca zarządzanie budynkiem (BMS), akustyczne instalacje ostrzegawcze (DSO), instalacja kontroli dostępu (KD), instalacja sygnalizacji pożarowej gmachu (SAP), system monitoringu i telewizja przemysłowa (CCTV), system gwarantowanego/awaryjnego dostępu do sieci elektrycznej (UPS), instalacja sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), system telewizji satelitarnej, instalacje oddymiania, rejestratory czasu pracy (RCP), sieci komputerowe LAN i okablowanie strukturalne. Wszyscy elektrycy znajdujący się w naszej firmie posiadają wymagane uprawnienia i wszelkie certyfikaty oraz mają ukończony kurs na pomiary elektryczne. Pomiary elektryczne jak i urządzeń elektrycznych przeprowadzamy sprawdzonymi urządzeniami czołowych firm, które posiadają aktualne świadectwa kalibracji. Obiecujemy, że urzadzenia zostaną nienaruszone po zakończeniu pomiarów.

Skontaktuj się telefonicznie
326-007-962

Specjalizujemy się w wykonywaniu usług mających zakres regularnych oraz odbiorczych pomiarach oraz przeglądów całych instalcji elektrycznych. Oferujemy fachowe usługi elektryka przy montażu instalacji elektrycznych. Prowadzimy także kursy na uprawnienia SEP w całym woj. śląskim

biuro@4karo.pl
Głowackiego 5, 41-200 Sosnowiec

Fachowcy:

Na skróty