Zadzwoń po specjalistę

Pomiary elektryczne - kontakt
  • Fachowiec dostępny "od ręki"
  • Jesteśmy mobilni
  • Nasi klienci mówią, że mamy bardzo dobry stosunek ceny do jakości

Skontaktuj się z naszym specjalistą już teraz:

pomiary-elektryczne@4karo.pl

Zadzwoń: 326 007 962

Jesteś tutaj: Usługi elektryczne Pomiary elektryczne Pomiary elektryczne Sośnicowice

Pomiary elektryczne Sośnicowice

Specjalistyczne pomiary instalacji elektrycznych w Sośniowicach

Potrzebujesz firmy, która wykona pomiary instalacji elektrycznej w Twoim domu?

Specjalizujemy się w wykonywaniu usług obejmujących zakres regularnych i odbiorczych pomiarach a także przeglądów całych instalcji elektrycznych. Świadczymy też usługi zawodowego elektryka. Dokonywanie regularnych pomiarów instalacji elektrycznej gwarantuje jej właściwe funkcjonowanie i bezpieczeństwo dla osób jak i zwierząt znajdujących się w pomieszczeniu. Aby zapobiegać niechcianym sytuacjom, trzeba wykonywać okresowe pomiary instalacji elektrycznej mających na celu ocenę jej stanu przed wystąpieniem defektów w jej pracy. Często, na szeroką skalę realizujemy również pozostałe prace elektryczne, w tym analizy elektryczne (np. pomiar bezpieczeństwa przeciwporażeniowego, pomiar prądu, pomiar zużywanej energi. Prowadzimy także analizy okresowe oraz odbiorcze sieci energetycznych oraz maszyn.

Specjalistyczne pomiary instalacji elektrycznych w Sośniowicach

Pomiary instalacji elektrycznej

  • badanie rezystancji izolacji przewodów elektrycznych a także kabli
  • sprawdzenie stanu ochrony przeciwporażeniowej
  • sprawdzenie oporu uziomu roboczego urządzeń elektrycznych
  • badanie rezystancji uziomu instalacji odgromowej
  • oględziny ciągłości obwodów odgromowych
  • oględziny instalacji elektrycznej i odgromowej
  • prowadzenie kursów na pomiary elektryczne

Podejmujemy się prac w Sośniowicach jak i w całym województwie śląskim. Często również podejmujemy się zleceń z większych odległości. Zadzwoń a Odpowiemy na wszystkie pytania.
326-007-962

Specjalistyczne pomiary instalacji elektrycznych w Sośniowicach

Nasza firma oferuje o wiele więcej

Nasza oferta zawiera też instalacje niskoprądowe, do których zaliczyć trzeba mnóstwo instalacji o szerokim przeznaczeniu, tj.: systemy alarmowe, system umożliwiająca zarządzanie gmachem (BMS), akustyczne instalacje ostrzegawcze (DSO), system ochrony dostępu (KD), system sygnalizacji pożarowej budynku (SAP), system monitorowania i telewizji przemysłowej (CCTV), system gwarantowanego/awaryjnego dostępu do sieci elektrycznej (UPS), system sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), system telewizji satelitarnej, system oddymiania, rejestrator czasu pracy (RCP), sieci komputerowe LAN i instalacje strukturalne. Wszyscy fachowcy znajdujący się u nas posiadają wszystkie uprawnienia jak i certyfikaty jak i również mają ukończony kurs na pomiary elektryczne. Pomiary instalacji jak i urządzeń elektrycznych przeprowadzamy profesjonalnymi miernikami czołowych firm, posiadających najnowsze świadectwa kalibracji. Gwarantujemy, że urzadzenia będa nienaruszone po przeprowadzeniu pomiarów.

Skontaktuj się telefonicznie
326-007-962

Specjalizujemy się w wykonywaniu usług mających zakres regularnych oraz odbiorczych pomiarach oraz przeglądów całych instalcji elektrycznych. Oferujemy fachowe usługi elektryka przy montażu instalacji elektrycznych. Prowadzimy także kursy na uprawnienia SEP w całym woj. śląskim

biuro@4karo.pl
Głowackiego 5, 41-200 Sosnowiec

Fachowcy:

Na skróty