Potrzebujesz uprawnień SEP?

Pomiary elektryczne - kontakt

Skontaktuj się z naszym specjalistą już teraz:

 • Uprawnienia G1, G2, G3
 • Online, stacjonarnie i w Twojej firmie
 • Szkolenie możesz odbyć nawet następnego dnia

pomiary-elektryczne@4karo.pl

Zadzwoń: 326 007 962

Jesteś tutaj: Uprawnienia SEP Uprawnienia SEP Rybnik

Uprawnienia SEP Rybnik

Kursy SEPw Rybniku - najwyższa jakośc oraz niska cena

Uprawnienia SEP dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw

Szukasz fachowych szkoleń SEP w najniższej cenie? Możemy pomóc Tobie wyposażyć się w certyfikaty zawodowe oraz zostać najlepszym w swojej dziedzinie. Szkolenia dostępne są w ponad dwudziestu miastach na terenie całego województwa. Prowadziny także kursy SEP online, które dostępne są dla każdej osoby, która osiągnął 18 lat a także ma elementarne wykształcenie. Kursy SEP trwają często do max 4 godzin i kończą się w ciągu jednego dnia.

Kurs SEP zalecany jest dla elektryków, serwisantów, palaczy kotłów, monterów, instalatorów oraz osób pracujących w innych branżach, w których serwisowane są sprzęty wymagające właściwych umiejętności, wynikających z wymogów prawa energetycznego a także pozostałych zawodów. Pozytywny wynik egzaminu uprawnia do wykorzystywania dokumentów kwalifikacyjnych przez czas 5 lat.

Kursy SEPw Rybniku - najwyższa jakośc oraz niska cena

Co oferuje nasza firma

 • Kursy na uprawnienia SEP
 • Kursy na uprawnienia SEP online
 • Najlepsi instruktorzy
 • Szybkie szkolenia SEP
 • Dokumenty SEP zostają wydane po odbytym kursie szkoleniowym
 • Kurs z zakresu energetyki z naciskiem na praktykę
 • Dla początkujących zapewniamy też kurs elektryka
 • Fachowe przygotowanie do egzaminu SEP
 • Przyjazne środowisko w trakcie egzaminu SEP

Teren na którym działamy to Rybnik, cały Śląsk jak również cała Polska. Czasami wykonujemy zlecenia z większych odległości. Zadzwoń jeśli chcesz poznać konkrety naszej oferty lub cennik uprawnień SEP.
326007962

Kursy SEPw Rybniku - najwyższa jakośc oraz niska cena

W jaki sposób zdobyć uprawnienia SEP.

Do egzaminu SEP podchodzi się bezpośrednio po zakończeniu szkolenia. Prezes Urzędu zwołuje naszą Komisję Kwalifikacyjną aby przeprowadzić egzamin. Egzamin ma charakter państwowy a jego wyniki są brane pod uwagę w Polsce, całej Unii Europejskiej, Szwajcarii a także innych krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Egzamin SEP jest prowadzony w przyjaznej atmosferze bezstresowo (całkowicie nie da rady go uniknąć). Dzięki temu mogą w pełni pokazać wiedzę oraz praktykę zdobytą w trakcie naszych kursów. Na ich przyswojenie duży wpływ ma solidne przygotowanie merytoryczne, co jest już zasługą wysokiej jakości szkolenia SEP.

Argumenty te powinny przekonać Cię, że kurs SEP w Rybniku to najlepsza inwestycja w Twój rozwój zawodowy a także kompetencje kadry pracowniczej. Zapewniamy kursy na terenie całej Polski. Uprawnienia SEP oferujemy na terenie miasta Rybnik, oraz również na terenie całego woj. śląskiego.

Skontaktuj się telefonicznie
326-007-962

Specjalizujemy się w wykonywaniu usług mających zakres regularnych oraz odbiorczych pomiarach oraz przeglądów całych instalcji elektrycznych. Oferujemy fachowe usługi elektryka przy montażu instalacji elektrycznych. Prowadzimy także kursy na uprawnienia SEP w całym woj. śląskim

biuro@4karo.pl
Głowackiego 5, 41-200 Sosnowiec

Fachowcy:

Na skróty