Potrzebujesz uprawnień SEP?

Pomiary elektryczne - kontakt

Skontaktuj się z naszym specjalistą już teraz:

 • Uprawnienia G1, G2, G3
 • Online, stacjonarnie i w Twojej firmie
 • Szkolenie możesz odbyć nawet następnego dnia

pomiary-elektryczne@4karo.pl

Zadzwoń: 326 007 962

Jesteś tutaj: Uprawnienia SEP Uprawnienia SEP Sosnowiec

Uprawnienia SEP Sosnowiec

Kursy SEP onlinew Sosnowcu - w atrakcyjnej cenie

Szukasz kursu na uprawnienia SEP w atrakcyjnej cenie?

Poszukujesz specjalnych szkoleń SEP w najniższej cenie? Możemy pomóc Ci osiągnąć dokumenty zawodowe oraz zostać specjalistą w swojej dziedzinie. Szkolenia dostępne są w ponad dwudziestu miastach w zakresie całego woj. śląskiego. Kursy SEP dostępne są dla każdej osoby, która osiągnął osiemnaście lat oraz ma podstawowe wykształcenie. Kursy SEP trwają najczęściej do kilku godzin oraz zamykają się w ciągu dnia.

Kurs SEP zalecany jest dla elektryków, serwisantów, palaczy kotłów, monterów, instalatorów oraz pracowników wykonujących obowiązki w innych zawodach, w których użytkowane są urządzenia wymagające odpowiednich umiejętności, wynikających z norm prawa energetycznego oraz innych zawodów. Pomyślny wynik egzaminu upoważnia do wykorzystywania certyfikatów poświadczających uprawnienia przez czas 5 lat.

Kursy SEP onlinew Sosnowcu - w atrakcyjnej cenie

Kurs SEP w Sosnowcu - cennik

 • Specjalistyczne SEP
 • Kursy SEP online
 • Czołowi instruktorzy
 • Krótkoterminowe szkolenia SEP
 • Dokumenty SEP zostają wydawane po odbytym szkoleniu
 • Kurs w zakresie energetyki oraz praktyka
 • Kurs elektryka dla zielonych
 • Fachowe przygotowanie do egzaminu SEP
 • Bezstresowa atmosfera w trakcie egzaminu SEP

Przyjmujemy zlecenia w Sosnowcu jak i w całym województwie śląskim. Czasami podejmujemy się zleceń z większych odległości. Zadzwoń do nas a rozwiejemy Twoje wątpliwości.
326-007-962

Kursy SEP onlinew Sosnowcu - w atrakcyjnej cenie

Jak posiąść uprawnienia SEP - online.

Uczestnicy kursu podchodzą do egzaminu SEP zaraz po zakończeniu naszego kursu. Prezes Urzędu zwołuje naszą Komisję do przeprowadzenia egzaminu. Jest to państwowy egzamin, którego wyniki są przestrzegane na terenie całego kraju, całej Unii, Szwajcarii oraz innych krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Egzamin SEP zawsze jest przeprowadzany w przyjemnej atmosferze bezstresowo (niestety całkowicie nie da się go zniwelować). Gwarantuje to, że mogą w pełni zaprezentować swoją wiedzę i umiejętności zdobytą w trakcie naszych kursów. Przyswojenie ich jest umożliwione poprzez dobre przygotowanie merytoryczne, co jest już zasługą naszej wykwalifikowanej kadry.

Zapewniamy, że kurs SEP w Sosnowcu to trafiona inwestycja w Twój rozwój zawodowy oraz kompetencje kadry pracowniczej. Zapewniamy szkolenia na terenie całego kraju. Uprawnienia SEP oferujemy na terenie miasta Sosnowiec, oraz również na terenie całego woj. śląskiego.

Skontaktuj się telefonicznie
326-007-962

Specjalizujemy się w wykonywaniu usług mających zakres regularnych oraz odbiorczych pomiarach oraz przeglądów całych instalcji elektrycznych. Oferujemy fachowe usługi elektryka przy montażu instalacji elektrycznych. Prowadzimy także kursy na uprawnienia SEP w całym woj. śląskim

biuro@4karo.pl
Głowackiego 5, 41-200 Sosnowiec

Fachowcy:

Na skróty