Potrzebujesz uprawnień SEP?

Pomiary elektryczne - kontakt

Skontaktuj się z naszym specjalistą już teraz:

 • Uprawnienia G1, G2, G3
 • Online, stacjonarnie i w Twojej firmie
 • Szkolenie możesz odbyć nawet następnego dnia

pomiary-elektryczne@4karo.pl

Zadzwoń: 326 007 962

Jesteś tutaj: Uprawnienia SEP

Uprawnienia SEP

Specjalistyczne uprawnienia SEP w Katowicach

Potrzebujesz kursu na uprawnienia SEP w atrakcyjnej cenie?

Potrzebujesz fachowych szkoleń SEP w najniższej cenie? Nasza firma może pomóc Tobie osiągnąć uprawnienia zawodowe oraz stać się zawodowcem w swojej dziedzinie. Udzielamy uprawnień w ponad dwudziestu miastach w zakresie całego Śląska. Kursy SEP dostępne są dla każdego, kto ma osiemnaście lat a także ma minimalne wykształcenie. Kursy SEP trwają często do kilku godzin i przebiegają w ciągu dnia.

Kurs SEP opracowany jest dla elektryków, serwisantów, palaczy kotłów, monterów, instalatorów oraz pracowników wykonujących obowiązki w innych zawodach, gdzie obsługiwane są urządzenia wymagające właściwych umiejętności, wynikających z wymogów prawa energetycznego a także innych grup zawodowych. Zadowalający rezultat testu zawodowego daje możliwość wykorzystywania świadectw poświadczających uprawnienia przez czas 5 lat.

Specjalistyczne uprawnienia SEP w Katowicach

Kurs SEP w Katowicach - oferta

 • Fachowe kursy SEP
 • Kursy SEP online
 • Fachowi instruktorzy
 • Ekspresowy kurs SEP
 • Dokumenty SEP są wydane po ukończonym kursie szkoleniowym
 • Kursy z zakresu energetyki oraz praktyka
 • Dla początkujących oferujemy też kurs elektryka
 • Specjalistyczne przygotowanie do egzaminu SEP
 • Przyjazne środowisko kursów SEP

Przyjmujemy zlecenia w Katowicach jak i w całym województwie śląskim. Czasami podejmujemy się zleceń z większych odległości. Zadzwoń do nas jeśli chcesz otrzymać konkrety naszej oferty lub cennik uprawnień SEP.
326-007-962

Specjalistyczne uprawnienia SEP w Katowicach

Jak zdobyć uprawnienia SEP - online.

Do egzaminu SEP podchodzi się bezpośrednio po końcu szkolenia. Prezes Urzędu zwołuje naszą Komisję w celu zapewnienia egzaminu. Egzamin ma charakter państwowy a jego wyniki są przestrzegane w Polsce, całej Unii Europejskiej, Szwajcarii oraz innych krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Egzamin a także kurs SEP jest prowadzony w przyjemnej atmosferze bezstresowo (niestety całkowicie nie da się go uniknąć). Poprzez to w pełni mogą wykazać swoją wiedzę oraz umiejętności nabytą w trakcie naszych kursów. Przyswojenie ich jest umożliwione poprzez skrupulatne przygotowanie merytoryczne, co jest już zasługą naszej wykwalifikowanej kadry.

Te argumenty powinny przekonać każdego, że kurs SEP w Katowicach to najlepsza inwestycja w Twoją karierę zawodową oraz kompetencje pracowników. Zapewniamy szkolenia na terenie całego kraju. Uprawnienia SEP oferujemy w Katowicach, a także na terenie całego Śląska.

Skontaktuj się telefonicznie
326-007-962

Specjalizujemy się w wykonywaniu usług mających zakres regularnych oraz odbiorczych pomiarach oraz przeglądów całych instalcji elektrycznych. Oferujemy fachowe usługi elektryka przy montażu instalacji elektrycznych. Prowadzimy także kursy na uprawnienia SEP w całym woj. śląskim

biuro@4karo.pl
Głowackiego 5, 41-200 Sosnowiec

Fachowcy:

Na skróty